מהרחפן לצלחת -בכנס המסעדנים 2022 נחשף העתיד של עולם הקולינריה

כנס המסעדנות של ישראל, הכנס הגדול והמקצועי בישראל בתחום הקולינריה, נערך ב – 27.2.22 והפעם בסימן חדשנות והשראה.


מנהל הכנסים של סאמיט אקספרס טל מור ואילן ירון בעלי החברה אירחו בראשון 27/2 במלון דיויד אינטרקונטיננטל, זו הפעם ה-7 את כנס המסעדנות של ישראל, הכנס הגדול והמקצועי בישראל והפעם בסימן חדשנות והשראה. נרשמה התרגשות רבה בקרב המשתתפים מכיון שזו הפעם הראשונה מזה 3 שנים שהכנס יכול להתקיים, אחרי שנתיים של קורונה.

צבי וליגר וטל מור בכנס המסעדנים. צילום: ליאת מנדל

לכנס שהונחה עיי אשת הקולינריה אפרת אנזל , הגיעו כ- 1100 בכירים, מסעדנים ומקבלי החלטות בענף המסעדנות ביניהם: שף אסף גרניט, רותי רוסו, יריב מלילי בעלי בית תאילנדי , שף רז רהב; יובל גרודק ועופר שכטר שותפים בגרופר משקה מוגז טבעי; עומר זיידנר מנכ״ל רשת kfc ישראל; אלון וינשטוק סמנכל שיווק kfc; צביקה ויליגר ; רונן נמני בעלים קבוצת קפה קפה; תומר מור מנכ״ל מסעדנים חזקים ביחד ; יותם דוקטור; • ד"ר חסן עבאסי, מייסד ומנכ"ל HAAT ; דניאל רחמים מנכל משלוחה ; אייל יקר, מנכ"ל קירוסקאי ; פרופ' יניב פוריה, דיקן אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ; רות סירקיס ובעלה רפי; עודד טהורי מנכ"ל one robotix.

אם לשפוט לפי הכנ, נראה שעולם הקולינריה בישראל הולך לכיוון שמירה על הכדור ואלה חדשות מאוד משמחות. בכנס הציגו מספר רב של חברות את חומרי הגלם האלטרנטיביים שלהם למוצרי בשר, גבינה וביצים. אחרי שטעמנו אנחנו יכולים להגיד בבטחה שהענף הקולינרי בישראל צועד לקראת עתיד טעים יותר, בריא יותר ואקולוגי יותר.

בכנס נערכו פאנלים בנושאים שונים כמו עתיד המשלוחים, כלים לניהול תזרים בתקופות משתנות, ייעול מערך הכשרות בישראל, וכמו כן שיחות של אחד על אחד עם אסף גרניט ורז רהב (OCD) עם מנחת הכנס אפרת אנזל.

טל מור, אסף גרניט ורותי רוסו . צילום: ליאת מנדל

במסגרת החדשנות הוצגו רובוטים במקום מלצרים, מסכים במקום תפריטים, רחפנים במקום שליחים, המסעדות משנות את פניהן. הכנס שהפך זה מכבר לפגישת הפסגה של הקולינריה הישראלית, העלה על הבמה את הדוברים החשובים בתעשייה שיציגו כיצד נראה עתיד המסעדנות בעיניהם.

כנס המסעדנים
אילן ירון , שף אסף גרניט וטל מור בכנס המסעדנים. צילום: ליאת מנדל

  הרשמה לניוזלטר

  !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
  .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

  עקבו אחרינו

  0 תגובות

  אולי יעניין אותך גם