המלצות ליום טיול בירושלים

חברת Y-TRAVEL עם המלצות ליום כיף בירושלים. אל תפספסו את הטיול המושלם הזה. מוכנים? יוצאים לדרך.מוכנים? יוצאים לדרך.

מה לעשות עם 12 שעות בירושלים? חשוב מבחינה היסטורית ומקראית, העיר המדהימה הזו היא בדרך כלל התחנה הראשונה למטיילים בישראל. איך אפשר לראות את כל הדגשים תוך זמן קצר? אנחנו באמת ממליצים למבקרים לבלות כאן יומיים או שלושה כי באמת קשה להכניס הכל ליום אחד. ירושלים היא גם בסיס בית מצוין לסיורים באזור שכן רבים מהם כוללים את האפשרות להתחיל כאן.

תמונה: y- travel

בראש רשימת הדליים הפופולרית של ירושלים, ריכזנו גם את המסלול המוצע שלנו לחוויה של יום או יומיים בירושלים:

זכרו, יש לכם רק 12 שעות בירושלים, אז תתעוררו מוקדם כדי שנוכל להפיק את המירב מהיום. סיור של יום אחד בירושלים הוא הדרך הטובה ביותר להכיר את העיר כי הוא יציג בפניכם את הדגשים בצורה קלה לעיכול. לכו לשער יפו כדי להיכנס לעיר העתיקה.

התלבשו בצניעות שכן חלק מהאתרים הדתיים מחייבים את הכתפיים והברכיים של ראשי נשים וגברים מכוסים בכבוד.

העיר העתיקה מחולקת לארבעה רבעים: מוסלמי, נוצרי, יהודי וארמני. שיטוט ברחובות הצרים של העיר העתיקה, מפה לא תעזור במיוחד, אך ישנם שלטים שונים שיכוונו אתכם לכיוון הנכון של אתרים מרכזיים. אם אתם ממש הולכים לאיבוד, אז כדי לא להסתבך, צירפנו את המדריך אופיר עקיבא לסיור מרתק בהר ציון.

לאחר מכן יצאנו לטיול סגווי עם חברת סגווי בעיר, טיילנו בטיילת ארמון הנציב בשילוב הסברים מהמדריך הצמוד שהיה איתנו, היה מדהים.

בשלב הזה ממש נהיה רעבים, נסענו לשדרות ממילא, למסעדת קפה רימון הידועה בירושלים, אכלנו ארוחה בסגנון איטלקי משובח, מומלץ בחום.

התחנה הבאה הייתה סיור קולינרי במחנה יהודה, הלכנו ברגל לשוק כדי להיות שוב רעבים וזה עבד. את הסיור לקחנו מחברת "יאללה באסטה".

האחרונה ואחת הנקודות החשובות בירושלים היא מוזיאון ישראל, אחד המוזיאונים הגדולים בעולם. המוזיאון מכיל היסטוריה, תרבות, אמנות עם כמה מהמוצגים הנדירים בעולם, כמובן שאסור לפספס.

צפו בסרטון המופיע כאן וכתבו לנו אם תרצו שנמליץ על מסלולים חדשים.

וכמובן שיש עוד הרבה מה לראות בירושלים, את זה נשאיר לסרטון הבא.

נפגש בקרוב ביד הבא עם חוויות טעמים נוספים!

**הכתבה מאת y travel – יוצרי תוכן מטיילים.

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות