אישה על הגובה: כל הטיפים למטיילת העצמאית

טסים לטיול לבד? הנה כמה יעדים מומלצים ובטוחים למי שמטיילים לבד

דנה שואלת: שלום אני טיילתי כבר במקומות שונים בעולם לבד. אני מעוניינת לצאת לטיול עכשיו בחודשים יולי אוגוסט, ליעדים בעיקר עם חופים יפים לחופשת בטן גב, אך לא מוצאת יעד מתאים מהסיבות הבאות: אני מטיילת לבד ומחפשת יעד בטיחותי. רציתי לטוס לאפריקה, זנזיבר אך נאמר לי כי לבד לא כדאי לטוס לשם. האם תוכלו להמליץ על יעד שיתאים לבחורה שמטיילת לבד הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה כספית? תודה רבה

שלום רב, תודה על השאלה!

אני שמח להודיע לך שאת לא לבד ויש לא מעט בחורות שמתלבטות איך ואיפה כדאי להן לבלות את החופשה שלהן לבד.
אני חושב שבעקרון את צריכה להקפיד על כמה דברים בסיסיים שינחו אותך בבחירת המקום המושלם –
קודם כל את צריכה למצוא מקום שיש בו מרכז יחסית הומה שבו אפשר לבלות ולפגוש עוד אנשים, כך שברגע שלא בא לך להיות לבד תוכלי בקלות למצוא חברה נוספת. בנוסף את צריכה לוודא שאת נוסעת למקום שקרוב יחסית לשירותי בריאות סבירים לכול מקרה שלא יקרה. ודבר אחרון ומאוד חשוב את צריכה לחפש מקום שידוע מראש שהוא בטוח ולא מפחיד, ושכל אחד יכול להסתובב בו לבד בכול שעות היום.

אם את מחפשת חופשת בטן גב בטוחה וזולה יחסית, ישנם שני מקומות קלאסיים בשבילך – הראשון, תאילנד, אמנם רחוק, אבל מושלם! שם תמיד אפשר למצוא חוף שמצד אחד יהיה שקט במהלך היום אבל מתי שתרצי בנסיעה קצרה או הליכה קצרה תוכלי למצוא אנשים ומקומות בילוי.

אם את מחפשת יעד קרוב יותר, הייתי טס ליוון, ומנסה להגיע לחופים הפחות מוכרים. יוון מציעה מגוון אדיר של חופים גם ביבשת עצמה, כמו החופים של חצי האי פיליון או של הפלופונס.

נאפפליו, פלופונס – יוון

שם תצליחי למצוא גם חופים שקטים וגם עיירות קטנות ומקסימות לחיי לילה.  באיים הגדולים עצמם כמו בכרתים ישנם חופים מקסימים, בעיקר בצד הדרומי. הם מזכירים את סיני, בלי בתי מלון גדולים, עם טברנות קטנות ונעימות אוכל מסורתי עם חומרי גלם טריים וטעימים. אין ספק שזו תהייה חופשה מושלמת. בכל מקרה מה שאני מציע לך באופן כללי, מכיוון שיוון מאד בטוחה ויחסית זולה, פשוט לשוטט בין האיים ולמצוא לעצמך את החופים שמתאימים לך.

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות