מסלול על הגבול: טיול משפחות בגרמניה ואוסטריה

טיול מושלם המשלב טבע ואטרקציות לגדולים ולקטנים

אוסטריה וגרמניה הן מדינות שכנות וישנו מסלול טיול שהינו למעשה פרויקט משותף לשתי המדינות, בין העיר זיפילד האוסטרית לעיר מיטנוואלד הגרמנית.

מתחילים בקניון עם גשרים – Leutaschklamm Gorge. זהו מסלול טיול בקניון המחבר בין גרמניה לאוסטריה. המסלול נפתח למטיילים בשנת 2006 ואורכו כקילומטר אחד. המסלול מתפתל בתוך קניון עם סלעים מרשימים ומרהיבים המתנשאים לגובה של כארבעים מטרים. המסלול בנוי על גשרי מתכת, כאשר מתחת זורם לו נהר בגווני ירוק טורקיז. הגשרים נבנו בגובה של כ-15 מטרים, הואיל ובזמן גאות המים יכולים להגיע עד לגשר ממש. ישנו מסלול הליכה קצר בן שעתיים,  שבהחלט מתאים למשפחות.

ניתן להשלים את הטיול בביקור בפארק שעשועים סמוך המתאים גם לילדים קטנים, בו יש מכוניות מתנגשות, אומגות ועוד. ניתן לקנות כרטיס לכל מתקן או לחילופין כרטיס כולל לכל המשפחה.

קניון עם גשרים – Leutaschklamm Gorge

קניון עם גשרים. צילום: shutterstock.
קניון עם גשרים. צילום: shutterstock.

בהמשך אתם יכולים לבקר בפארק חיות אלפיני – Alpenzoo Innsbruck אשר נמצא על גבעה מעל העיר אינסברוק. ניתן להגיע מהעיר ברכבל, ברכב או ברגל. זהו גן חיות הנותן מידע והיכרות עם כל מגוון החיות בהרי האלפים. אם רוצים להמשיך ולהנות מבעלי חיים ישנו את גן הצבאים – Wildpark Aurach, לא רחוק מהעיירה קיצביל. בגן ניתן לטייל בין בעלי החיים הרועים באחו כמו צבאים, במבים ועוד.

פארק חיות אלפיני – Alpenzoo Innsbruck
גן הצבאים – Wildpark Aurach

להתחבר אל הטבע באינסברוק. צילום: shutterstock.
להתחבר אל הטבע באינסברוק. צילום: shutterstock.

אם הילדים שלכם וגם אתם צריכים לפרוק קצת אנרגיה, מגלשות הרים הן דרך מצוינת ובלתי נשכחת לכך. מגלשות ההרים הן מהאטרקציות המשפחתיות המהנות ביותר בהרי האלפים, כאשר כדאי לבחור במגלשות ההרים של אימסט – Imst. אלו הן מגלשות ההרים הארוכות ביותר בעולם. אורכו של המסלול הוא 3535 מטרים, במהלכו יורדים גובה של כ-500 מטרים. המסלול כולל פיתולים וקפיצות להגברת האדרנלין, כאשר הנוף שנשקף לאורך הדרך כולל פסגות דרמטיות וכרי מרעה ירוקים.

פארק מגלשות ההרים אימסט – Imst

גלישה חופשית באימסט. צילום: shutterstock.
גלישה חופשית באימסט. צילום: shutterstock.

בנקודת הסיום של המגלשות יש כמה אטרקציות מיוחדות לילדים: מתקני שעשועים, ארגז חול, טרמפולינות, בנג’י ועוד.
כמו כן באזור אימסט יש אטרקציות נוספות שאפשר לשלב ביחד עם המגלשות ליום טיול מושלם: אגם שניתן לרחוץ בו, רכיבה על אופני הרים ומגוון מסלולי הליכה.

תמונה ראשית: Haeferl / CC BY-SA 3.0

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות