קיץ מורשת בצפון

שני סופי שבוע של חגיגת אירועים לכל המשפחה ב-11 אתרי מורשת בצפון. הקרנות סרטים, הופעות מוסיקליות, סיורים מודרכים, סיורי עששיות, הפנינג מורשת, חפירות ארכאולוגיות, הרצאות, פינות יצירה ועוד.

רביעי-שישי, 16-18, 23-25 באוגוסט 2023, כ"ט אב-א' אלול, ו'-ח' באלול תשפ"ג

כל הפעילויות האלו והכניסות לאתרים הינן ללא תשלום!

במיוחד לפסטיבל: מופע מרגש של עילי בוטנר וילדי החוץ שיארחו את אליעד, אליאנה תדהר ועקיבא

23 באוגוסט, ו' אלול, מתחם צנובר בקצרין

לכבוד הקיץ ובנופיו היפים של הצפון, משרד המורשת, המועצה לשימור אתרים, רשות הטבע והגנים ורשות העתיקות מציעים סדרת אירועים משותפת במהלך שבועיים בחודש אוגוסט, ומזמינים את המבקרים לחגוג את החופש הגדול באירועי קיץ מורשת בצפון. אירועים אלה יחברו את ההורים והילדים אל המורשת הישראלית בשלל חוויות ותכנים מהנים וחינוכיים לכל המשפחה.

ב-11 אתרי מורשת בצפון יתקיימו עשרות אירועים, סיורים מודרכים, סיורי שקיעה וזריחה בגנים הלאומיים ובאתרים, הופעות מוסיקליות, הקרנות סרטים, סדנאות חפירות ארכאולוגיות, הרצאות המספרות את הסיפור ההיסטורי של ארץ ישראל, משחקים להורים ולילדים, ערבי שירה בציבור ושלל פעילויות נוספות, שיחשפו את המבקרים אל ההיסטוריה הישראלית של כולנו.

גן לאומי יחיעם. קרדיט תמונה: אלונה אחמטוב

האתרים המשתתפים באירועי קיץ מורשת בצפון: בית יגאל אלון, גן לאומי ושמורת טבע ארבל, גן לאומי כורזים, גן לאומי כורסי, גן לאומי מבצר יחיעם, גן לאומי סוסיתא, חצר ראשונים בדגניה, חצר תל חי, מוזיאון בית אוסישקין, מוזיאון הרעות במצודת כ"ח ועין קשתות.

תל חי. קרדיט תמונה: נהרי צבי כהן

גולת הכותרת של קיץ מורשת בצפון היא מופע ייחודי – הפקת מקור במיוחד לאירוע – שתתקיים ב-23.8, במתחם צנובר היפהפה בקצרין. במסגרת המופע יארחו עילי בוטנר וילדי החוץ את אליעד, אליאנה תדהר ועקיבא עם מיטב שירי משוררים מכל הזמנים. זאת, על רקע צילומים היסטוריים נוסטלגיים של אתרי מורשת וסרטוני וידאו ואווירה, שיוקרנו על גבי מסכי ענק וייצרו חיבור מרגש בין עבר והווה.

עילי בוטנר וילדי החוץ. קרדיט תמונה: אור דנון

קיץ מורשת בצפון – הכניסה חופשית בהרשמה מראש

רביעי-שישי, 18-16, 25-23 באוגוסט 2023, כ"ט אב-א' אלול, ו'-ח' באלול תשפ"ג

המופע המרכזי – 23.8, מתחם צנובר בצפון. מחיר לאדם – 25 ₪

לפרטים נוספים ולהרשמה: www.kmoreshet.co.il

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות