מהם הפארקים השווים בהולנד?

טסים להולנד עם הילדים? קבלו שלושה פרקי שעשועים ברחבי הולנד שכדאי לכם להכיר

ראיתי חבילת הכל כלול ב700 דולר לטיול פארקים בהולנד, זה היה נראה לי זול באופן מחשיד אז רציתי לדעת אם זה בכל זאת שווה. איזה פארקים מומלצים בהולנד? לא עדיף ללכת להכל כלול ביוון?

תראה ידידי, אין ספק שללכת להכל כלול ביוון זה טוב, אבל אין שום קשר בין זה לפארקים בהולנד. אגב, 700 דולר הכל כלול זה הגיוני בהחלט אבל בין העונות. בשיא העונה זה הרבה יותר כמובן. אכן טיול פארקים הוא טיול מושלם לבין העונות. בהולנד יש מבחר נהדר של פארקים כאשר הטוב בינהם הוא האפטלינג – Efteling המפורסם – שם יש הכל מכל וכל לכל הגילאים. הנערים והמבוגרים יכולים להנות ממתקן ה”איגל”, שהוא גולת הכותרת של האפטלינג, רכבות הרים ועוד, בעוד הקטנים יותר יהנו ממצעדי ברווזים, הפעלות עם ליצנים, הופעות, שירים וריקודים.

מתקן האיגל – הנשר. פארק אפטלינג. תמונה: shutterstock

הפארק השני נקרא וואליבי – Walibi. הפארק הוא פארק קטן יחסית. היתרון בו שהוא לא יבזבז לכם יום שלם כמו האפטלינג ואפשר למצות אותו בכמה שעות. מה שמייחד את הוולאבי הוא העובדה שהוא פונה לקהל שאוהב את האקסטרים הקלאסי של רכבות הרים וגלגל ענק וגם למי שמעדיף בילוי מימי כמו מגלשות מים ומתקנים מרשימים רטובים נוספים.

הפארק השלישי נקרא מאדורודאם – Madurodam, שזה בעצם כל הולנד במיניאטורה, כן כן ממש כמו מיני ישראל, רק שהם אלה שהמציאו את זה. אם הילדים שלך הם יותר צעירים אז הם ימותו על המקום הזה – כל הילדים מקבלים צבעים ודפים ומציירים את שלל המבנים שיש למתחם הקסום והמרטיט הזה להציע.

מאדורודם – מיני-הולנד. תמונה: shutterstock

אני יודע ששאלת אותי רק על פארקים אבל בין פארק לפארק אפשר כמובן לטייל ברחבי המדינה השטוחה והנהדרת הזאת, לראות את החיים הכפריים, את הפרות הכתומות המפורסמות, את טחנות הרוח וגם לטייל בערים גדולות כמו אמסטרדם או דה-האג. אגב, אנחנו אומרים את זה האג אבל ההולנדים מבטאים את זה האח, אז אל תיבהל.

מומלץ לקרוא גם:

פלורידה עם ילדים: הארי פוטר וספארי ביצות

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות