רונן מרדכי גרין (מוטי גרין) – שופינג באילת מתחיל בג'מבו

רונן מרדכי גרין או כפי שרבים מכנים אותו מוטי גרין, בעליה של קבוצת ברקליס, מספר על הדרך שבה ארמון עיר המלכים הפך לארמון ג'מבו אילת, הסניף הראשון בישראל של רשת הסטוק הגדולה שצפויה לפתוח סניפים נוספים בארץ.

הכתבה מוגשת בשיתוף רונן מרדכי גרין, ג'מבו אילת 26.6.23

קרדיט תמונה: רונן מרדכי גרין: ג'מבו אילת איפה שהיה עיר המלכים (צילום: יח"צ)

JUMBO יוון בישראל: המחירים הזולים ביותר באילת

אוהבי שופינג? ישראלים רבים מגיעים לאילת רק בשביל קניות ללא מע"מ אך כעת, הם יכולים לעשות שופינג במתחם עצום במקום שהיה בעבר עיר המלכים. רונן מרדכי גרין מציין כי רשת הסטוק הגדולה, ג'מבו יוון (JUMBO), החלה את דרכה בשנת 1986 כחנות צעצועים ביוון והפכה לרשת סטוק גדולה, פתחה סניף ראשון בישראל בעיר אילת וידועה במחירים הזולים ובפריטים הרבים בסניף ענק.
הזכיינים של ג'מבו ישראל (קבוצת FOX בשליטת הראל ויזל) פתחו לפני מספר חודשים את הסניף הראשון של ג'מבו במבנה המפורסם של ארמון עיר המלכים לשעבר, אשר בניהולה של קבוצת ברקליס ובעליה רונן מרדכי גרין.
רונן מרדכי גרין מסביר כי למרות שפוקס מתכננים לפתוח בקרוב מספר סניפים נוספים של ג'מבו יוון בישראל ובסך הכל כ- 10 סניפים עד סוף שנת 2025, השקת הסניף הראשון של ג'מבו הייתה הצלחה גדולה שהגיעה בעקבות המיקום האטרקטיבי, המבנה המיוחד וכמובן הפריטים הרבים שמוצעים במחירים זולים במיוחד שחלקם מסתכם בכמה שקלים בודדים.

חנות ג'מבו יוון מתפרשת על שטח של כ- 10,000 מ"ר, 2 קומות מסחר, מסלול הליכה מעגלית ושימוש בעגלות ומסועים כדי להגיע ממחלקה למחלקה וכ- 30,000 פריטים שונים בדומה לסניפים רבים של הרשת היוונית.
בין הפריטים השונים תוכלו למצוא מחלקת צעצועים ענקית, מוצרי תינוקות, חטיפים ומשקאות, כלי כתיבה, מוצרי ניקיון, פרטי ספורט, מוצרים לבעלי חיים, חטיפים ועוד.

קבוצת ברקליס רכשה את מבנה ארמון עיר המלכים וחתמה עם קבוצת פוקס על הסכם שכירות ארוך טווח, בעליה של ברקליס, רונן מרדכי גרין (מוטי גרין), רואה בג'מבו יורשת מכובדת לעיר המלכים: "למבנה הארמון היסטוריה של הנאות ובילויים, נדרשה ישות עסקית גדולה ויציבה כדי להפעיל את מבנה הארמון המפורסם ולספק אטרקציה למבקרים. חווית השופינג במחירים משתלמים תשמור על הלקוחות הישראלים והתיירים שמבקרים בישראל מרוצים ונהנים, המקום יאפשר למבקרים מגוון מוצרים גדול במיוחד והקהל כבר התהליך להתלהב מהייחודיות שיש לג'מבו להציע".

האם רשת ג'מבו יוון תחייה את אילת? רונן מרדכי גרין עם התשובות

הצורך של אילת בהתחדשות הוא לא חדש, בעוד שבשנים הקרובות, רונן מרדכי גרין כי דווקא איזור ים המלח צפוי להפוך להיות היעד התיירותי המוביל בישראל, אילת זקוקה לכמה שיותר התחדשות ואטרקציות חדשות.
למרות הצורך בהתחדשות, אילת עדיין לא עיר משעממת והמלונות מלאים באורחים, בעיר ניתן ליהנות מאטרקציות שונות כמו המצפה התת ימי, ריף הדולפינים, מוזיאון העיר, המזרקה המוזיקלית, הגן הבוטני, החלקה על הקרח וכמובן פטור ממע"מ שמאפשר שופינג במחירים משתלמים.

רונן מרדכי גרין רואה בקבוצת פוקס ורשת ג'מבו כמקפצה שתוביל לשינויים תיירותיים חיוביים באילת: "אין ספק שאילת מתמודדת עם אתגרים, זה מתחיל מנמל התעופה, עובר לצורך בחדשנות וריענון בתי המלון וחשוב לא פחות אטרקציות מעניינות חדשות. הארמון המיתולוגי המתין לרשת החזקה והנכונה שתתאים למידותיו הגדולות ותיתן בוסט תיירותי למבקרים בעיר".
רונן מרדכי גרין מאחל בהצלחה לפוקס וג'מבו בתחרות על הקהל הישראלי: "הקהל הישראלי מחפש מוצרים טובים במחירים זולים, רשת סטוק עם מוצרים זולים כמו ג'מבו יוון זה בדיוק מה שהקהל הישראלי צריך, שעות הפעילות הארוכות לאורך כל השבוע יאפשרו לספק מענה לקהל קונים רחב".  

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות