חנוכה 2021 בגליל המערבי

עמותת התיירות זמן גליל מערבי מזמינה את הציבור הרחב בחג החנוכה לפעילויות של אור ויצירה לכל המשפחה.

מערכת
22.11.2021

ימי חנוכה בגליל המערבי הם בין הימים השמחים ביותר בשנה; הרחובות מקושטים, יש אווירה של חנוכה וכריסטמס באוויר, מזג האוויר מאיר פנים בדרך כלל ואמני האזור מציעים סדנאות מיוחדות לכל המשפחה להכנת יצירות בעבודת יד ממגוון סממני החג.

עמותת התיירות זמן גליל מערבי מזמינה את הציבור הרחב בחג החנוכה לשלוש פעילויות של אור ויצירה לכל המשפחה: סדנה להכנת נרות מיוחדים וריחניים לחנוכה, סדנה להכנת ארנקים מיוחדים מעור מעובד, ומופע מחול מרגש ומעורר מחשבה לכל המשפחה עם להקת המחול הקיבוצית.

סדנה להכנת נרות מיוחדים וריחניים לכבוד החנוכה:

האמנית הדרוזית ספאא חי'ר מפקיעין מזמינה את המבקרים בגליל המערבי להגיע לסדנת הכנת הנרות שלה. בסדנה תלמד ספאא את המשתתפים את תהליך הכנת הנרות מתחילתו ועד סופו בשילוב סיפורה האישי, סיפורים על התרבות הדרוזית ממנה מגיעה ועל אחד הכפרים הותיקים בגליל – פקיעין. בסופה של הסדנה, כל אחד מהמשתתפים ייקח עמו נר ריחני ומיוחד שהכין בעצמו!

מחיר: 50 ₪ למשתתף
מתי? ימי שבת – 27.11, 4.12 | בשעות: 11:00-12:30 (משך הסדנה כשעה וחצי)
איפה? מרכז המבקרים ספאא, פקיעין
טלפון לבירורים והזמנות: 072-3971125

סדנה להכנת ארנקים אישיים מעור מעובד:

בסטודיו אומניה, שבקיבוץ אפק יקיימו לכבוד החנוכה סדנה המתאימה לכל המשפחה ועוסקת בעבודות יד מעור אמיתי. בסדנה יתנסו המבקרים בטכניקות שונות של עבודה עם עור הכוללות חיתוך נכון, תפירה, צביעה, שיטות גימור שונות ואפילו ריקוע (שיטת הטבעה תלת מימדית על עור). המשתתפים בסדנה יוכלו להכין ארנקים (וכך גם לשמור בהם את דמי החנוכה שקיבלו). לצד הפעילות, יחשוף אלדד בכר מייסד הסטודיו והאומן שמאחוריו את המשתתפים לסיפורו האישי המרתק.  

מחיר: 25 ₪ עבור השתתפות בסדנה, 55-65 ₪ להכנת ארנק
מתי? ימים שני ושלישי, 29.11, 30.11 | בשעות: 09:00-16:00 (משך הסדנה כשעה, שעה וחצי)
איפה? סטודיו אומניה, קיבוץ אפק
טלפון לבירורים והזמנות: 072-3957613

סטודיו אומניה יצירה בעור. צילום: אריה אבידור


"קליידסקופ" –להקת המחול "הקיבוצית 2" במופע מחול צבעוני:

חובבי המחול, יוכלו ליהנות בחנוכה ממופע מיוחד של להקת המחול "הקיבוצית 2". במופע תציג  הלהקה את המופע – "קליידוסקופ" – מופע מחול קצבי ומעורר מחשבה שיעסוק במערכות היחסים שבין הפרט לכלל, בחופש הבחירה ובאהבה. במופע תוצג יצירה מקורית מאת סו ג'ין קים שנכתבה במיוחד עבור הלהקה וקטעים מיצירתו "סוסים בשמיים" של רמי באר.

מחיר: 70 ₪
מתי? יום שישי 3.12 | בשעה: 10:00
איפה? כפר המחול הבינלאומי של להקת המחול הקיבוצית, געתון
לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים: https://www.eventer.co.il/event/3s483/LKRfL    

לפעילויות חנוכה ברחבי הארץ – לחצו כאן

עקבו אחרי ערוץ הטיולים

0 תגובות