מוזיאון ידידי ישראל: חוויה עתידנית עם הרבה היסטוריה

מוזיאון עשיר בטכנולוגיה עתידית- דרך נפלאה להמחיש היסטוריה בצורה מושלמת עם הילדים

מוזיאון ידידי ישראל במרכז ירושלים הינו אתר תיירותי חווייתי המביא את סיפורי הגבורה של ידידי ישראל הלא יהודים לדורותיהם. באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך, נחשפים הסיפורים במסע מרתק בזמן ובעולם המקראי, בדגש על אהבתם של ידידי ישראל לציונות ועל הקשר המתחזק לאורך השנים בין נוצרים ויהודים מסביב לעולם.

בין הדמויות המופיעות במוזיאון תוכלו למצור את הלורד בלפור, אורד וינגייט, חסידי אומות עולם אוסקר שינדלר, אירנה סנדלר ועוד רבים אחרים שפעלו למען העם היהודי ומדינת ישראל. בהקמת המוזיאון הושקעו עשרות מיליוני דולרים, ומאמץ לא קטן הושקע גם בשיפוץ בניינים לשימור באזור נחלת שבעה. המוזיאון כמעט כולו נשען על ייצור ועבודה כחול לבן והוא מציג את מיטב היכולות הטכנולוגיות של תעשיית ההייטק בישראל. המוזיאון משתמש בידע טכנולוגי מהמובילים בעולם: מסכי מגע חכמים, תלת מימד ומגוון אמצעים שהופכים את הביקור בו לחוויה רב חושית שעד כה לא נראה כמוה בישראל .  מוזיאון ידידי ישראל מארח אלפים רבים של מבקרים מכל רחבי העולם. הסיור עצמו אורך כשעה ומוצע בכ-16שפות (סינית, פורטוגזית, ספרדית, גרמנית ועוד). המבקרים מספרים בהתרגשות רבה על חוויית הסיור.

PicMonkey Collage

מאז פתיחתו הרשמית של המוזיאון בחודש ספטמבר, כבר סיירו בו למעלה מ- 52 אלף מבקרים, תיירים מחו”ל וישראלים. למעלה מ- 5 מיליון אנשים כבר נחשפו למוזיאון ולפעילותו במדיה החברתית ברחבי העולם, והמספר גדל במהירות רבה.

מוזיאון ידידי ישראל הוא מקום ייחודי שכל כולו שירת תודה והערכה לתרומתם של ידידי ישראל בעולם. אין ספק שהאורחים שלכם יחוו במקום חוויה יוצאת דופן, מרגשת, מחממת לב שתתרום מאד לקשר שלהם עם ישראל.

לסיור וירטואלי במוזיאון

הסיורים נקבעים מול מחלקת ההזמנות של המוזיאון:

02-5329400, reservations@fozhc.com

אתר הבית

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות