אוכל למחשבה: האם ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה קלקול קיבה שנגרם מארוחה בטיסה?

אוכל מטוסים. יש נוסעים שברגע שעגלת המזון יוצאת החוצה עם המגשיות הלב שלהם מתחיל לרקוד, בעוד שאחרים היו מעדיפים לאכול כל דבר אחר באותו רגע. מה קורה אם הארוחה בטיסה גורמת לקלקול קיבה, האם ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה את זה? כל מה שצריך לדעת בכתבה שלפניכם.

בשיתוף Bestie

ביטוח טיסה קלקול קיבה
ביטוח טיסה קלקול קיבה. קרדיט תמונה: Shutterstock

אוכל מטוסים. אפשר לאהוב אותו, אפשר לשנוא אותו אבל אי אפשר להתעלם ממנו כשטסים לחו"ל. יש נוסעים שזה החלק שהם הכי מחכים לו כל הטיסה. לעומת זאת יש נוסעים שמתרחקים ממנו כמו מאש. כיום יש מגוון גדול של ארוחות במטוסים: תפריטי ארוחת בוקר, ארוחת ערב, אוכל כשר ויש גם אופציות נהדרות לנוסעים צמחונים וטבעונים. אבל מה קורה אם ארוחה חמה במטוס גורמת לכאב בטן לא נעים שמלווה אתכם אל תוך הטיול? האם ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה קלקול קיבה כתוצאה מארוחה בטיסה? כל התשובות בכתבה הבאה.

לפני כל – מהו קלקול קיבה ומהם הגורמים להופעתו?

בהגות המקצועית קלקול קיבה נקרא גסטרואנטריטיס. הוא מאופיין בדרך כלל בתסמינים כמו חולשה, כאב ראש, כאב בטן בחילות ושלשולים. קלקול קיבה נגרם כתוצאה מוירוס, טפיל או חיידק המצוי באוכל שאנו צורכים. חיידקים וטפילים אלו יכולים להימצא במזון שלא אוחסן בטמפרטורה הנדרשת (מה שהוביל להתרבות חיידקים וטפילים), מזון שהוכן בתנאים לא היגייניים (בא במגע עם כלים או משטחים מלוכלכים), מוצרי חלב לא מפוסטרים או מזון שלא בושל כראוי (ביצים, עוף, דגים).

אוכל טוב בטיסה – ביטוח קלקול קיבה

קלקול קיבה הוא בהחלט מצב לא נעים ללקות בו במהלך טיול לחו"ל. מצב שיכול לנטרל אתכם לזמן מה. החדשות הטובות הן, שברוב המקרים קלקול קיבה עובר מעצמו כעבור מספר ימים ולא נדרש לתת טיפול תרופתי. מלבד הקפדה על שתיית מים. כדי להשיב לגוף את הנוזלים שאיבד. אבל אם מדובר במגמה מתמשכת, מומלץ לראות רופא.

ביטוח נסיעות לחו"ל כאמור מכסה מצבי חירום רפואיים הנגרמים במהלך שהותו של המבוטח בחו"ל. לכן, אם חס וחלילה הארוחה שקיבלתם בטיסה גרמה לקלקול קיבה, אתם יכולים לקבל החזרים על בדיקה רפואית שביצעתם ותרופות שרכשתם כדי לטפל במקרה.

לא מתפשרים על ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אלמנט חיוני לכל טיסה. פוליסת נסיעות לחו"ל בסיסית מכסה אתכם מפני שורה של מקרי חירום ומצוקות רפואיות שונות שעלולות לתפוס אתכם בחו"ל: טיפול חירום בשיניים, אשפוז יום וכמובן הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז כגון בדיקת רופא ומתן תרופות מרשם.

כפי שהזכרנו מוקדם יותר, אם חס וחלילה אתם יורדים מהמטוס עם קלקול קיבה שנגרם בעקבות הארוחה שאכלתם בטיסה, אתם יכולים לטפל בה ביעד ולקבל על כך החזר. זאת מכיוון שביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אבחון רפואי. את הפוליסה אתם יכולים להרחיב עם כיסויים בהתאם לציוד שאתם לוקחים אתכם או היעד הספציפי אליו טסים. לכן, אם יש לכם טיסה באופק, לא מתפשרים על ביטוח נסיעות לחו"ל ומתחילים להשוות בין הצעות באונליין. ויפה שעה אחת קודם, או 72 שעות. רק כך תוודאו שיש לכם מספיק זמן להתארגן על הפוליסה המתאימה ביותר.

משווים בין פוליסות נסיעות לחו"ל וחוסכים זמן וכסף לטיסה הבאה

באתר בסטי תחסכו זמן יקר ותמצאו ביטוח נסיעות לחו"ל תוך 2 דקות או פחות. תזינו את פרטי הטיסה – היעד, משך השהות בחו"ל, פרטי הנוסעים הנוספים ותחפשו הצעות ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית. תוכלו לראות את הפיצ'רים הייחודיים לכל חברת ביטוח ולבצע סינון מעמיק יותר, עם כיסויים ותוספות נבחרים שתהיו מעוניינים לצרף לפוליסה.

גם לאחר שתשוו בין כמה הצעות ביטוח נבחרות בקליק, ותמצאו פוליסה שעונה על כל הציפיות, תוכלו לערוך אותה עד שתתאים לכם במדויק. 120 שניות ואתם יוצאים עם ביטוח נסיעות שיכסה אתכם כראוי ויספק שקט נפשי ורוגע לקראת החופשה. תוכלו להיות בטוחים שהסיבה שהבטן מתהפכת לכם, היא מהתרגשות לקראת הטיסה.

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות