פסטיבל אילת 2023 לתיאטרון רחוב – גדול וצבעוני מתמיד

הפסטיבל הכי צבעוני חוזר! פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב – גדול וצבעוני יותר מתמיד: אמני קרקס בינלאומיים, מופעי אקרובטיקה, פסלים חיים ומוזיקה חיה, והכל – ללא תשלום! טיילת אילת, ב17-18 בפברואר 2023.

ידוע שהאביב מגיע קודם כל לאילת, ויחד איתו חוזר, ביוזמת תאגיד התיירות העירוני של אילת, גם פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב, שנכנס לעשור השני לקיומו, גדול וצבעוני יותר מתמיד, ומזמין את כולם לצאת אל הטיילת.

הפסטיבל חוגג שנה 11, גדול ועשיר מאי פעם. במשך יומיים יביא הפסטיבל אל הטיילת האילתית את הכישרונות הגדולים והססגוניים ביותר: אמני קרקס בינלאומיים, מופעי אקרובטיקה, פסלים שמתעוררים לחיים ואקרובטים וליצנים, מופעי תיאטרון רחוב, מוזיקה חיה, ושחקנים מסתובבים בין הקהל שיפעילו את ההולכים בטיילת באינטראקציה שירה ובריקודים.

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב.
פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב. צילום: עזרא קופר

לראשונה בפסטיבל, הוא יתפרש עד לטיילת הרודס, עם תערוכת ARTISTA, חווית 360 במימדים גדולים ומרהיבים, המציגה עולם קסום וחדש של אלמנטים מגלקסיות אחרות. הרפתקה קסומה המשלבת מוסיקה מעולם הפנטזיה, דמויות ושחקנים מסתובבים שיחיו את המתחם ויפתיעו את הקהל בכל פעם ממקום אחר.

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב.
פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב. צילום: הדר יעקוב

בין המופעים הבינלאומיים שיגיעו השנה ניתן למצוא את "הרפתקאותיה של ג'יזל לה פרל", של האמנית ג'אי טור –  מופע קרקס המגיע הישר מגרמניה, מופע יחיד ללא מילים, המשלב אלמנטים של תיאטרון, אקרובטיקה, ג׳אגלינג וקומדיה. המופע רץ מזה מספר שנים בפסטיבלים שונים באירופה וברחבי העולם.

פסטיב אילת לתיאטרון רחוב.
פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב. צילום: תומר פלוטקין

אמן נוסף שיגיע מגרמניה הוא יאן מנסקה, עם מופע אנרגטי המציג מיומנויות גבוהות של קרקס ובדגש על דיאבלו בשילוב עם הומור ומוזיקה. המופע זכה בפרסים, וכיכב בפסטיבלים בינלאומיים רבים.

מופע בולט נוסף בפסטיבל ,הפעם ישראלי, הוא "מעבר לפיק", מופע קרקסי כולו מחווה למוסיקה של שנות ה-70 וביניהם שיריו של הזמר והיוצר צביקה פיק. מופע פרודיה ליצנית ללא מילים ושטופת מוזיקה. על המופע אחראים זוג אמני קרקס, שיתנו חוויה מרהיבה ומרתקת במגוון אלמנטים אוויריים מתחלפים על מתקן טרייפוד.

גם הגזרה המקומית תקבל בולטות עם מופע רחוב מרהיב של נדין האילתית, שתדהים את הקהל במסע לוליינות אווירי.

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב
מופיע לוליינות מרהיב של נדין. צילום:ניב מאיו

יוסי חן, מנכ"ל תאגיד התיירות אילת: "בשנה ה-11 של פסטיבל תיאטרון רחוב באילת גם התרחבנו וגם גדלנו, יותר מופעים, יותר אומני רחוב, יותר פסלים חיים ויותר מתחמי מופעים. יותר מקילומטר של שמחה וצבעים מבית הגשר ועד לטיילת הרודס, מופעי מקור ומתחם מהמם בשחור ולבן. בואו להנות ממזג אוויר מדהים באמצע פברואר מטיילת רחבה ומלאה בצבע וממגוון רחב של תרבות ואומנות. מחכים לכם בטיילת."

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב
פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב צילום: אייל גזיאל

כל אירועי הפסטיבל יתקיימו בטיילת אילת באוויר הפתוח , מרחבת בית הגשר ועד טיילת הרודס.  

הפסטיבל יתקיים בשישבת, 17-18 בפברואר 2023, בין השעות 11:00-15:00.

הכניסה חינם!

לפרטים נוספים: www.redseaeilat.co.il

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות