אוגוסט בצפון הנגב: פסטיבל כדורים פורחים ודרום בעשר

אירוע הכי צבעוני של הקיץ חוזר – פסטיבל כדורים פורחים בצפון הנגב! עם מופע אורות לילי ומטס מרהיב של כדורים פורחים בזריחה וגם "דרום בעשר" – שלל פעילויות לכל המשפחה ב-10 ₪ בלבד

חודש אוגוסט בצפון הנגב עומד להיות שמח במיוחד, עם המון פעילויות לכל המשפחה, הרבה מהן בשעות הערב הנעימות, או בשעות הבוקר המוקדמות.

האירוע המרכזי של הקיץ הוא פסטיבל כדורים פורחים ישראלי, שבו שמי הנגב יקושטו בכדורים פורחים צבעוניים תוצרת כחול לבן. הפסטיבל יתקיים בתאריכים 11-12 באוגוסט.

הפסטיבל יפתח בשעות אחה"צ עם בריכות שכשוך והפעלות לילדים, ועם רדת החשכה יתקבצו למסיבה מוארת להטוטנים, רקדני אור, אומני אש, נגנים בתזמורת תהלוכה מוארת, מיצגי מראות, דמויות לד עתידניות, פירוטכניקה עוצמתית ועוד הפתעות בשילוב מופע נייט גלואו (Night Glow) מרהיב של כדורים פורחים מוארים לצלילי מוזיקה, עם להטוטנים, אקרובטים, רקדנים ודמויות מיצג.

עם הזריחה, יחלו ההכנות לקראת ההמראה לאוויר של הכדורים הפורחים, תהליך הכולל פריסה וניפוח של הכדורים. ובסיומו, כולם יחזו יחד במטס מרהיב של כדורים פורחים, הכולל מופעי אקרובטיקה אווירית ועוד הפתעות.

השנה תהיה גם אפשרות להזמין מראש טיסה בכדור פורח, ולעלות לאוויר בבוקר יומו השני של הפסטיבל.

פסטיבל כדורים פורחים בצפון הנגב
פסטיבל כדורים פורחים בצפון הנגב. צילום: איל בריברם


בנוסף, במהלך חודש אוגוסט יצאה עמותת התיירות שקמה-בשור, אשר מלווה עשרות עסקי תיירות קטנים בצפון הנגב, ביוזמה מבורכת –  "דרום בעשר", הכוללת סבסוד פעילויות וחוויות ברחבי האזור, ולהציע אותן במחיר סמלי של 10 שקלים בלבד!

בין הפעילויות יתקיימו קטיף עצמי של ירקות ופירות, סיורים מודרכים ברכב וברגל, טיולי אופניים, סדנאות אמנות ויצירה בחימר, פסיפס ועיסות נייר, ביקור בחוות בודדים, סיורים במוזיאונים ובאתרי מורשת, ועוד – כולם בעשרה שקלים!

כך לדוגמא במבוך מרים יתקיים סיור לילה עם פנסי אצבע בין ערוגות התבלינים, במשק 77 יהיה קטיף עצמי של פטל, בלה מדווש ישכירו אופניים לטיולים בטבע, בשביל הסלט יציעו סיור מודרך בחווה, בגלריה של שוש בכפר עזה תוכלו להשתתף בסדנאות ליצירת תמונות מאבני פסיפס, בבושקות מעיסת נייר או ציור על קנבס. ועוד עשרות פעילויות.

אתרי הלינה באזור ישתתפו גם הם בפעילות, ויציעו לילה שלישי ב-10 ₪. ואם כל זה לא מספיק, מי שישן באזור או ישתתף באחת הפעילויות, יקבל גם שובר ל-20% הנחה במגוון מסעדות ברחבי צפון הנגב.

פסטיבל כדורים פורחים ישראל, 11-12 באוגוסט. 149 ₪ מגיל 3 ומעלה, 20 ₪ לגילאי 0-3. מחירים מוזלים למשפחות, למנויי מטמון ועוד. טיסה בכדור פורח בתשלום נפרד ובהזמנה מראש.

אירועי ופעילויות "דרום בעשר" יתקיימו בתאריכים 8-24 באוגוסט. בהרשמה מראש.

לפרטים על כל האירועים: https://www.habsor.co.il/

פסטיבל כדורים פורחים בצפון הנגב.
פסטיבל כדורים פורחים בצפון הנגב.

עוד באותו נושא:

לילות יולי 2022 בצפון הנגב

קיץ 2022: פעילויות קיץ ברחבי הארץ לכל המשפחה

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות