מרכז המבקרים של אשדוד – חוויה תיירותית חדשה לכל המשפחה

העיר אשדוד מציעה למבקרים בה חוויה תיירותית חדשה, שממחישה את סיפורה המרתק של העיר באמצעות מגוון כלים טכנולוגיים חדשניים – VR, מולטימדיה והפעלות אינטראקטיביות, כל זאת במרכז מבקרים מעוצב המשקיף לים.

היא נוסדה בשנת 1956, הוכרזה כעיר בשנת 1968 אבל קיימת כבר 3,700 שנה! אשדוד, העיר שצמחה מתוך החולות שאוצרים בתוכם סיפורים היסטוריים דרמטיים, מתקופת האבן, דרך האשורים, הפלישתים והכנענים והפכה בימינו לעיר נמל, תעשיה, תיירות ומעצמת קולינריה מובילה, משיקה בימים אלה מרכז מבקרים חדשני המספר את סיפורה של העיר במגוון כלים חווייתיים.

מרכז המבקרים החדש והמעוצב, המשקיף אל הים, מוביל את המבקרים במנהרת הזמן למסע בין התקופות השונות במספר עמדות פעילות:

באמצעות מסע וירטואלי על אופניים עם משקפי VR המדמים רכיבה בין האתרים המרכזיים של העיר, עמדת גלשן לצילום סלפי ואתנחתא על כסאות נוח בשקיעה האשדודית, מיצג אינטראקטיבי מרהיב המביא עשרות סיפורים קטנים וגדולים מפיהם של אנשי ונשות העיר, מבט אל ימיה הראשונים של העיר בתערוכת צילומים נוסטלגית, משחק המזמין את המבקר להיכנס לנעלי ראש העיר ולקבל החלטות גורליות על אופייה העתידי של אשדוד, מיצג חווייתי המציג 24 שעות באשדוד בצלילים ובמראות ועוד תחנות פעילות אינטראקטיביות מלאות עניין וצבע תוך שימוש במגוון טכנולוגיות חדשניות.

מרכז המבקרים באשדוד.
מרכז המבקרים באשדוד. צילום: לירון מולדובן

ואיך אפשר בלי קולינריה? אשדוד, העיר שקלטה עולים מ-99 עמים ועדות, מתאפיינת בסצינה קולינרית תוססת והמגוונת שלה, המתבטאת במרכז המבקרים בשולחן מיצג קולינרי משעשע, המפגיש מאכלי עדות המאפיינים את העיר הרב תרבותית.

במרכז המבקרים מתקיימים סיורים מודרכים לקבוצות מאורגנות בתיאום מראש במהלך ימות השבוע, בשילוב סדנאות ומפגשים עם דמויות מהעיר.

למשפחות ולבודדים יש סיורים מודרכים מידי יום שני בשעה 11:00, מידי יום רביעי בשעה 17:00 ובימי שישי בשעה 11:00 אחת לשבועיים.

מרכז המבקרים של אשדוד, בית אריה קלנג, רחוב יאיר 2 אשדוד

מחיר כניסה: גילאי 5-18: 20 ₪, 18 ומעלה: 25 ₪

יש הזמין כרטיסים מראש https://visitashdod.smarticket.co.il/

או בטלפון – 08-8545210 08-85452247

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות