מגוון שלא תמצאו בארץ: מידות גדולות און ליין

היצע מטורף ברמה גבוהה: קבלו את האתרים הכי שווים לאופנת פלאס סייז

מאת: רעות לונברג (“רעות תקני לי”)

למרות שהרבה נשים בישראל הן בעלות מידות גדולות, בארץ משום מה המודעות לכך מאוד נמוכה והמבחר מאוד דל. ברשתות גדולות כמו H&M או זארה לא מתאמצים להביא לישראל מידות גדולות וברשתות שמיועדות לכך (כמו ML ועונות) או שהסטייל הוא מאוד שמרני ולא בהכרח אופנתי או שהמחירים מאוד גבוהים.

ברשת לעומת זאת המבחר הוא בלתי נגמר. ראשית לכל האתרים הגדולים יש מידות מאוד נדיבות ורחבות:

בנקסט למשל אין שום בעיה לקנות במידה גדולה, גם במרקס אנד ספנסר.

לאסוס יש קטגורייה נפרדת מאוד מוצלחת לפלוס סייז. אפשר למצוא שם הכל – חולצות, שמלות, מעילים, פיג’מות והכיף הגדול הוא שרואים שהם מבינים נשים. השמלות הן לא בהכרח טוניקה ענקית שמסתירה את כל הגוף והפיג’מות הן לא טרנינג מבאס אלא בגדים נשיים, סקסיים בכל הצבעים (לא בורחים לשחור).

YORS אתר בריטי סופר שיקי שמיועד כולו לפלאס סייז. יש שם הכל – מכנסיים, שמלות, סריגים וגם הלבשה תחתונה. טווח המידות מאוד רחב – הוא מתחיל ב- 44 ומסתיים במידה 64 . גם נשים שמתקשות בשוטף למצוא מידה ימצאו את עצמן באתר הזה. הגישה שלהן היא שאופנה אינה מסתיימת במידה 44 . מקסים.

לסיום, כדאי להכיר שני אתרים מעולים מעולים להלבשה תחתונה  belle-lingerie, ו- figleaves . נשים שהתברכו בחזה שופע מאוד מתקשות לרכוש בארץ חזיות טובות במחירים סבירים. המחירים של החזיות למידות גדולות גבוהים ולא הגיוניים. באתרים האלו ניתן למצוא בדיוק את אותה חזייה שנמכרת בישראל בחצי מחיר ולפעמים גם בפחות. מה שאני עושה זה הולכת לחנות מודדת, מבינה מה המידה שלי ואז רוכשת באינטרנט.

עקבו אחרי ערוץ החיים הטובים

0 תגובות