הורות זה פאן: העמודים הכי קורעים ברשת

מאיבוד החשק המיני ועד צחוקים על הבעל: אפרת נומברג יונגר ממליצה על העמודים ברשתות החברתיות שהופכים את ההורות לכיף

אימא מדברת עכשיו

המקום שבו אמהות יכולות להגיד את מה שהן באמת חושבות. דף הפייסבוק מרכז סרטונים סופר ויראלים שעורכות בעיקר סטאנאפיסטיות כמו נוגה די אנגלי, מיטל אבני ומובילות דעה ברשת שמדברות על הנושאים היותר מצחיקים,כואבים, שנונים והכי חשוב- שלא נאמרים בקול אבל קורים בכל בית ולכל אימא. בין השאר אפשר למצוא סרטון על השקר הכי גדול שנקרא “חופשת לידה”, על איך זה להיות אימא לשישה ילדים. אמא שכתבה שיר על איבוד החשק המיני אחרי הלידה, על כינים ועל מה לא.

ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם

מה שהתחיל כתיעוד פרטי של ציטוטי הבנות של מקימי העמוד  סחף אחריו קהילה של יותר מ225,000 הורים ששולחים יותר מ100 מיטוטים כל יום, מתוכם נבחרים שלושה ועולים לעמוד.

השם נבחר כי הם באמת מאמינים שילדים הם התסריטאים הטובים בעולם. מבוגר לא חושב כמוהם, ומן הסתם לא יכול לכתוב כמו ילד. בכל מקרה, אנחנו ממליצים לכם לתעד את השנינויות של הילדים שלכם. יום אחד הילדים יגידו לכם תודה.

רביטל ויטלזון יעקבס

רביטל היא סטנדאפיסטית, יוצרת רשת וכתבת טורים למגזר הדתי שמתעדת את חייה עם חמישה ילדים פוטוגנים במיוחד בדרך הכי אמיתית, כנה ומצחיקה שיכולה להיות. בין השאר היא מעלה ומדברת על נושאים שלא מדברים עליהם בחברה הדתית או בכלל כמו טיפולי פוריות, דיכאון אחרי לידה, אמהות ואבות יחידנים ועוד.

מאמצחיק

קבוצת הממורמרות הכי מצחיקה ברשת. הכניסה רק לנשים מצחיקות או שמאוד אוהבות לצחוק על כל נושא שבעולם ובמיוחד על הבעלים שלהן. הכל נעשה בהומור ובציניות והתגובות בהתאם.

עקבו אחרי ערוץ החיים הטובים

0 תגובות