"שבועות בפארק" באילת – חגיגת שבועות עם מסיבת מים והופעות וחיות

אנה זק, רן דנקר, ירמי קפלן, מסיבת מים עם מתנפחים, הפתעות לילדים ופתיחת התערוכה "ליטא במבט חדש" של האמן הבינלאומי מריוס יובאישה5-6 ביוני 2022 בפארק המזרקה באילת, הכניסה חופשית! יהיה רטוב!!!!

בשבועות, חג המים, מזמין תאגיד התיירות אילת לחגיגת מים שמחה ומוסיקלית, עם הופעות חיות ושלל אטרקציות לכל המשפחה, לצד תערוכה חדשה של האמן הבינלאומי מריוס יובאישה "ליטא במבט חדש" שתוצג בגלריה לאמנות באילת.

בפארק המזרקה, שבליבו המזרקה המוסיקלית, יתקיימו על במת ענק שתוקם במיוחד, הופעות חיות של אמנים מובילים שיקפיצו את הקהל. ביום ראשון, 5.6 יופיעו ירמי קפלן עם להיטים כמו משהו חייב להשתנות, גלי, קולה וברהועוד ורן דנקר, שזכה בתואר שיר השנה ואיש השנה במוזיקה במצעד השירים השנתי של גלגל"צ. כמו כן תתקיים הופעתה של שיה, יוצרת מוזיקלית מקומית וצעירה בתחילת דרכה, כחלק מהרכב הדואו SHAYA & HVETTER.

ביום שני, 6.6 תתקיים הופעה של אנה זק, עם מיטב להיטיה, בהם קוביות, בלוק, בוקר טוב עולם ו-הלהיט לך לישון, לצד מסיבת מים ענקית והמון פעילויות מים, מתנפחים ומגלשות מים, זירת water tag, עמדות איפור וקליעת צמות, עמדת צילום עם מזכרת לכל משתתף, משחקיה לקטנטנים, פודטראקים והפתעות.

אנה זק
אנה זק צילום: אלכס ליפקין

שכשוכית מתזי מים תפעל במתחם ללא הפסקה.

ב-5.6 אף תיפתח בגלריה לאמנות אילת תערוכה של האמן הבינלאומי מריוס יובאישה, צלם ומוציא לאור ליטאי מהעיר פלאנגה, שהיא עיר תאומה של אילת. בתערוכה, "ליטא במבט חדש", מציג יובאישה את פניה הנסתרות של מדינה מסתורית זו, את נופיה ואת המסורות העתיקות של תושביה. מראות עוצרי נשימה של הים הבלטי ושל דיונות החול ברצועה הקורונית, ערים ועיירות יפהפים ואתרי המורשת היהודית, שצולמו במבט מלמעלה, בשעות אור קסומות ובעונות שונות. יובאישה זכה בפרסים יוקרתיים על עבודותיו ולצד פעילותו האמנותית הוא פעיל מאוד בקידום אורח חיים בריא ובנושאים ציבוריים וקהילתיים.

התערוכה תוצג למשך שבוע אחד בלבד עד לתאריך 12/6/22 ולאחר מכן תמשיך את מסעה במדינות נוספות בעולם.

תערוכת ליטא במבט חדש.
תערוכת ליטא במבט חדש. צילום: מריוס יובאישה

"שבועות בפארק" באילת, 5 ביוני בין השעות 19:30-23:30 ו-6 ביוני בין השעות 15:00-20:00

הכניסה להכול – חופשית!

למידע נוסף: www.redseaeilat.co.il

אירועי שבועות 2022 באילת
אירועי שבועות 2022 – באילת. צילום באדיבות ווטר טאג

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות