איטליה בחודש: טיול קסום בארץ המגף

להקיף את איטליה: מתכננים טיול של פעם בחיים

מערכת
26.08.2021

טיול מקיף באיטליה הוא רעיון טוב, זו מדינה שיכולה להציע מגוון אדיר של מקומות ברמת הטבע והתרבות. במדינה עצמה תוכלו לטייל זמן רב וזו השאלה העיקרית שאתם צריכים לשאול את עצמכם- כמה זמן תוכל להקדיש לה, מכיוון שיש בה אזורים מתויירים רבים אבל יש בה עוד אזורים שלמים ומקסימים שהתיירות עדין לא הגיעה אליה. כטיול ראשון ובסיסי הייתי ממליץ להקדיש כשלושה שבועות-חודש או לנסות ולחלק את הטיול לשלושה טיולים נפרדים.

אני ממליץ להתחיל ולטייל במרכז איטליה כחלק הראשון של הטיול, להתחיל ברומא ולבלות בה כשלושה ימים סביב אתרי התיירות המוכרים –  ותיקןקוליסאום והעיר העתיקה.
רומא היא מהקטנות שיש בערי אירופה, ואפשר לטייל בה ברגל, היא מגוונת ומעניינת עד מאד, מי שמתאהב בה יכול להשאר בה זמן רב.

הקולוסיאום, רומא
הקולוסיאום, רומא

מרומא הייתי ממשיך צפונה לאזור טוסקנה או אומברייה, ומתמקם באחת העיירות מימי הבינים כגון סיינה או סן ג’מיניינו ומשם יוצא לטיולים יומיים בעיירות השונות באזור ומסיים בפירנצה, אפשר לטייל בתחבורה ציבורית, ובין האזורים ממליץ לסוע ברכבות, באזורים עצמם ממליץ מאד לסוע באוטובוסים. תזכור שתמיד בכול מקום תוכל להכנס ללשכת התיירות המקומית שמארגנת טיולים יומיים, שם תוכל להזמין את הטיולים היומיים בעיקר באזור טוסקנה.

מחוז אומבריה
מחוז אומבריה
טוסקנה
טוסקנה

בהמשך לאזור הזה, אפשר להוסיף כשבוע לאזור הדרומי לרומא, נאפולי המרתקת והמפתיעה וכמובן רצועת החוף של אמלפי, אם אחד הכבישים היפים בעולם ואם הרבה עיירות חוף מקסימות כגון סורנטו, שם תחווה איטליה אחרת של לימונצ’לו, פירות ים וקצב אחר.

נאפולי
נאפולי

עקבו אחרי ערוץ הטיולים

0 תגובות

אולי יעניין אותך גם: