עינב ברזני ממליץ: 3 אתרי סקי למביני עניין

קבלו שלושה אתרי סקי מיוחדים למביני עניין – צלם הטבע עינב ברזני עם תמונות שיעשו לכם הרבה חשק להזמין חופשת סקי בעונה הקרובה

ססטרייר באיטליה

אתר הסקי הראשון באיטליה במיקום נפלא על רמה מישורית, שטופת שמש נחשב עדיין לאחד הפופולריים באירופה, מתאים לגולשים בכל הרמות, ומציע 400 ק”מ של מסלולים, במרחב הגלישה “שביל החלב” עם ארבעה אתרי גלישה שכנים באיטליה ואחד בצרפת. בגובה 2823 מטר, ססטרייר הוא הגבוה מבין אתרי שביל החלב. בשנת 2006 נערכו באתר המשחקים האולימפיים שכן מיקומו וגובהו הרב יחד עם תותחי שלג מאפשרים כיסוי אופטימלי של שלג. עיירת הגולשים ממוקמת בגובה 2035 מטר למרגלות אתר הסקי. רק 112 ק”מ מפרידים בין האתר לעיר טורינו, כשעתיים וחצי נסיעה.

סלה רונדה הרי הדולומיטים באיטליה

מתחם הסקי Super Ski Dolomiti בנוי כרצף מסלולי גלישה, מאגד תחתיו ארבעה עמקים וכ- 1200 ק”מ של מסלולי סקי. העמקים מחוברים יחדיו במסלול מעגלי אחד הנקרא סלה רונדה באורך של כ-50 קילומטרים. הנקודה הגבוהה ביותר 3250 מטרים. האפשרות לעבור בין העמקים השונים ועל פני הנופים המדהימים של קירות הסלע העצומים בדולומיטים, קוסמת לגולשים. ברחבי ההר נמצאות מבחר מסעדות המגישות מאכלים איטלקיים.

ממות’ לייקס בקליפורניה ארה”ב

מסתבר שקליפורניה היא לא רק חופים לגלישת גלים, בין סן דייגו וסן פרנסיסקו, בחלקו המזרחי של רכס הסיירה נבאדה, נמצאת עיירת סקי תוססת בשם ממות’ לייקס. האתר מציע מלונות בסמוך לרכבלים בגובה בסיס של 2424 מטר, 150 מסלולים ו 30 רכבלי כסא. הנקודה הגבוהה מתנשאת לגובה 3369 מטרים. פה תקבלו את עונת הסקי הארוכה בצפון אמריקה, בין החודשים נובמבר ליוני. בשנת 2005 האתר נפתח באוקוטובר ולא נסגר עד יום העצמאות של ארצות הברית בארבעה ביולי.

DCIM101GOPRO

לאתר של הצלם עינב ברזני

ליצירת קשר – einav51@gmail.com

מומלץ לקרוא גם:

איזו מין שלווה: מלון Villa Honegg בשוויץ

איטליה בחודש: טיול קסום בארץ המגף

עקבו אחרי ערוץ הטיולים

0 תגובות

אולי יעניין אותך גם: