איך להתמיד באימון כושר – טיפים

5 טיפים שיעזרו לכם להישאר עם מוטיבציה ולהתמיד באימוני הכושר .

בן רוס
08.08.2021

הסטטיסטיקה מראה כי אחוז גבוה ממנויים חדשים לחדרי כושר או סטודיו, לא מצליחים להתמיד בשגרת אימונים מעבר לשלושת החודשים הראשונים. הם מתחילים עם המון מוטיבציה והמון רצון, אבל משהו מתרופף באמצע הדרך.

איך להצליח ולהתמיד בשגרת האימונים?

1. פנו זמן

 יש כאלו שמעדיפים להתאמן מוקדם בבוקר, ויש כאלו שיתאמנו בשעות הערב, אחרי העבודה. אם לא יהיה לכם נוח להגיע לאימון, מבחינת הזמן, אתם לא תגיעו. אז לפני שאתם מתחייבים למקום ומועד שיכולים להגביל אתכם, תבדקו שיש לכם גמישות בלו”ז בשעות שאתם מעדיפים להתאמן.

2. בחרו פעילות

 ספורט צריך להיות מהנה ולא מענה, אחרת לא תתמידו. אז לפני שאתם מתחילים להיות מוטרדים ממטרות האימון, נסו להבין איזו פעילות הכי כיף לכם לעשות. לא יודעים? בשביל זה יש שיעורי ניסיון.

3. האטו את הקצב

 אל תתחילו באימון מאסיבי. למדו את עצמכם ואת גופכם ותעלו בקצב בהדרגה.

4. גוונו

שעמום הוא האויב הכי גדול שלכם בכל מה שקשור להתמדה בספורט. אז אם אתם מתאמנים בסטודיו, תראו אילו שיעורים מתקיימים במקביל, בשעה שאתם רגילים לבוא. אל תלכו לפעילויות דומות, כמו להחליף שיעור עיצוב וחיטוב, בשיעור עיצוב בטן ישבן ירכיים, חפשו משהו שונה. גם אם אתם לא בטוחים שהשיעורים האחרים הם בשבילכם, שווה לנסות. עצם הניסיון הוא כבר שבירת שגרה. נסו גם להחליף מיקום – אם אתם רגילים לרוץ בחדר כושר, או על הליכון בבית, נסו לרוץ מדיי פעם בחוץ.

5. המאמן

בחרו את מי שכיף לכם ללמוד ממנו ונותן לכם השראה. הוא גם זה שלא ייתן לכם לפרוש כל כך מהר.

אם תדאגו שיהיה לכם נוח, מעניין ומאתגר, אתם תתמידו!

עקבו אחרי ערוץ הבריאות

0 תגובות