המקומות הכי גרועים לעשות בהם סקס

לפני שאתם מפשילים תחתונים תחת כל עץ רענן מרוב תשוקה, מצאנו לכם את המקומות שכדאי לחשוב פעמים לפני שאתם עושים בהם סקס

מערכת
03.11.2021

שירותים של מטוס

כי ברצינות, בא לכם לעשות סקס במקום בו רגע לפני אמא כלשהי עזרה לבן שלה בן הארבע לנגב?

שירותים של מטוס.

בחולות ראשון

כי זה אולי מקום מבודד, אבל זו בדיוק הסיבה שאתם עלולים למצוא את עצמכם באמצע האקט על יד גופה שארגוני פשע ניסו להחביא.

פרימוס בקיבוץ

תשמחו שלא נולדתם בתקופה שבה הקימו את הקיבוצים, אחרת לחדר שלכם, זוג צעיר ונלהב, היו משבצים חבר או חברה רווקים, ואתם הייתם נאלצים לעשות סקס כשהם בחדר. בנושא קשור: תשמחו שלא נולדתם באמריקן פאי או אסקימו לימון.

סליפר באס בהודו

כי נשים שעושות שם סקס עלולות להכנס להריון לא רק מבן זוגן וכי אין מקום מטונף יותר ממקום הסובל מהיגיינה נמוכה במדינה שעושים בה צרכים ברחוב ומנגבים עם היד.

שירותים של איצטדיון כדורגל

היי, ביקרתם אי פעם בארץ בשירותים של איצטדיון כדורגל? עושים טובה שיש בכלל אסלה ולא הכל משתנות ואין כמעט אופציה לשירותי נשים שאינם בשימוש קהל האוהדים הגברי. לא רק ששירותי גברים זה המקום הכי דוחה שקיים בכל מקום, את לא רוצה לצאת משם עם מבטים של אוהדי כדורגל נעוצים בך. בשביל זה נועדו סיוטים.

על גדות הירקון

אחרי מתקפת הביוב במאי האחרון, אין דבר פחות רומנטי מללכת עם אוהל לחורשה מבודדת על גדת הירקון, רק אתם, צחנת הביוב וטריליארדי יתושים. ולצורך העניין עצה זו תקפה עבור כל אגמון סודי בצפון- זה רק רומנטי בתיאוריה. בבוקר אתם עלולים לקום עם כמות עקיצות שלא מביישת פריחה.

חוף הים ביפו

רעיון טוב: לעשות סקס בחוף מבודד כמו מעיין צבי בצפון. רעיון רע: לעשות סקס בחוף ביפו, בו ניתן להשקיף עליכם מהטיילת והמזח, וככל שנהיה יותר חשוך גובר הסיכוי שתמצאו את עצמכם בלי החפצים שלכם בשנייה שתעצמו את העיניים.

בבריכה של המלון

הצלחתם לעשות את הבלתי ייאמן ולהתגנב לבריכה במלון בשעות הלילה? זה מגה רומנטי. שאפו. עכשיו כדאי שתשמרו את זה בגדר הפור פליי ולא תגיעו למימוש עצמו. אל תשכחו שלא עושים סלקציה בכניסה לבריכה וכל הפצעים ומחלות העור והבקטריות של בני האדם הדוחים היו שם לפניכם, וזה לא משהו שכלור יכול להרוג.

בים המלח

זוכרים איך שורף להכנס לים המלח גם בלי לעשות בו סקס? אז אתם ממש לא רוצים לעשות פעולת חיכוך שם שפותחת את הנקבוביות ומגרה את העור, מה גם שאחוז המלחים בים המלח ממש לא הולם את ה-P.H  המומלץ לאיברים המוצנעים שלכם.

בכלא

ובכן, כי אתם לא בהכרח מגיעים לשם מרצון, וכי הסקס שם לא בהכרח מרצון.

עקבו אחרי ערוץ הבריאות

0 תגובות