נאחז באוויר: הצצה ייחודית למלון העץ בשוודיה

הצצה למלון העץ בשוודיה שמציע חדרי מלון תלויים ברחבי יער אורנים בעיצובים שונים וסופר מיוחדים

מלון העץ (Tree Hotel) בשוודיה מציע חוויית אירוח ייחודית: חדרי המלון מעוצבים בסגנון עכשווי ותלויים ברחבי יער אורנים. בעלי המקום מתגאים ש”כאן אפשר לשכוח את אילוצי הזמן של חיי היומיום, ליהנות מהשלווה, והכל בסביבה מתוחכמת”.
המלון ממוקם בכפר הרדס המונה כ- 600 איש ליד הנהר לולה (Lule). מחדרי המלון נשקף נוף נפלא של עמק הנהר וקילומטרים של יער.
כל אחד מחדרי המלון מעוצב באופן ייחודי וממוקם כארבעה עד שישה מטרים מעל הקרקע. ניתן לעלות אליהם באמצעות רמפה, גשר, או מדרגות חשמליות. עיצוב החדרים ממקסם את האפשרות למבקר ליהנות מהרמוניה עם הטבע.

הבקתה

הרעיון מאחורי הבקתה היה ליצור פלטפורמה במרומי גבעה שתשקיף על עמק נהר לולה. אל הצריף מגיעים באמצעות גשר אופקי בין העצים. בחזית הגשר ישנו דק עץ גדול. הגשר הוא מבנה ארוך בין העצים. הבקתה בנויה בסטייה קלה ונתלית מתחת לדק, גם כדי לצמצמם אופטית את גודלה וגם כדי להעניק לחדר את מראהו הייחודי. הבקתה היא כמו כמוסה, גוף זר בתוך העצים. החדר מיועד לשני אנשים, יש בו מיטה זוגית, חדר אמבטיה ומרפסת.
המחיר מתחיל מ- 2,200 ₪ ללילה.

וככה הבקתה נראית מבפנים
המיטה הזוגית של הבקתה

חדר העב”מ

החדר בנוי מחומר מורכב ועמיד– ליצירת העיצוב העדין והחזק ביותר שניתן לקבל. פנים החדר מעניק תחושה מודרנית ונוחה. חדר העב”מ מיועד לחמישה אנשים, שני מבוגרים במיטה זוגית ושלושה ילדים עם מיטות נפרדות ומכיל חדר אמבטיה ואזור מגורים.
המחיר מתחיל מ- 2,200 ₪ ללילה.

העב”מ מבפנים
הכריות בחדר העב”מ

חדר המראות

חדר המראות הוא מסתור מרגש בין העצים, מוסווה על ידי קירות עשויים מראות המשקפות את סביבתם. הבסיס מורכב ממסגרת אלומיניום סביב גזע העץ והקירות מכוסים זכוכית רפלקטיבית. פנים החדר עשוי דיקט עם משטח ליבנה. ששת החלונות מספקים מבט פנורמי מדהים. גשר באורך 12 מטר מוביל אל חדר העץ. חדר המראות מיועד לשני אנשים עם מיטה זוגית ומכיל חדר אמבטיה, סלון ומרפסת גג.
המחיר מתחיל מ- 2,200 ₪ ללילה.

קן הציפור

קן הציפור בנוי על ניגודים בין החוץ לפנים. החלק החיצוני נראה ממש כמו קן של ציפור ענקית, דבר שמספק הסוואה ומאפשר למבקרים להיעלם במהירות ולהיות חלק מהסביבה. הפנים, מהצד השני, מרווח ומשפחה עם שני ילדים יכולה לנפוש בו בנוחות. הקירות מוצמדים ללוחות עץ והחלונות כמעט נעלמים ברשת החיצונית של הענפים. החדר בגודל של 17 מ”ר ויש לו חדרי שינה נפרדים, חדר אמבטיה ואזור מגורים. לקן הציפור נכנסים בעזרת גרם מדרגות נשלף.
המחיר מתחיל מ- 2,200 ₪ ללילה.

השפירית

עם 52 מ”ר השפירית היא ללא ספק החדר הכי גדול במלון. רמפה ארוכה של 15 מטר לוקחת את המבקרים עד השפירית ויש בה חלונות פנורמיים גדולים המספקים נוף מרהיב של העמק. היא בנויה מעץ, עם חיפוי חיצוני ממתכת, שבסופו של דבר תהפוך להיות בצבע חלודה חום שיאפשר התערות נוספת ביער אורנים שמסביב. השפירית יכולה לשמש גם לשימוש ציבורי (ישנו חלל המיועד לכנסים, שני חדרי ישיבות המאובזרים ככל חדר ישיבות מודרני) וגם לשימוש פרטי (יש מקום לארבע אנשים).
המחיר מתחיל מ- 3,510 ₪ ללילה.

השפירית מבחוץ

וככה השפירית נראית מבפנים

הקונוס הכחול (שימו לב שהוא בכלל אדום!)

החדר הוא מבנה עץ מסורתי עם שלושה יסודות באדמה כדי לתת תחושה של גובה וקלילות לצד יציבות. אל החדר מגיעים באמצעות גשר והוא מתאים גם לאנשים עם מוגבלויות. בחדר ארבע מיטות, לופט שינה נפרד, חדר רחצה וסלון.
המחיר מתחיל מ- 2,200 ₪ ללילה.

הקונוס מבפנים

אז איפה אתם בוחרים לישון?

ניתן להזמין בקישור זה: http://www.treehotel.se/en/

מומלץ לקרוא גם:

לאהוב בסטייל: לוקיישנים מושלמים לירח דבש

עקבו אחרי ערוץ החיים הטובים

0 תגובות