לחובבי הספורט: הגאדג’טים שאתם חייבים להכיר

הדר אביאל, מגישת פינת הטכנולוגיה והחידושים, מביאה מספר דוגמאות שמראות ששיפור החיים שלכם זה בסך הכל תהליך די פשוט. מתוך "החיים על פי נועה תשבי".

הטכנולוגיה נוצרה לשפר את חיי האדם. עם זאת, האתגר הגדול העומד בפני הטכנולוגיה הוא לשלב בין העולם הדיגיטלי לעולם האמיתי. הצרכנים הפוטנציאלים היום מבינים את הערך המוסף של שימוש בטכנולוגיה.

עם הפיתוח של מכשירי הסלולר החכמים, כולנו הפכנו לצרכני גאדג’טים ומאמצי טרנדים, אבל יחד עם זאת ברור לכולם שאם הטכנולוגיה לא “תראה טוב” אף אחד לא יצרוך אותה. כאן נכנסת לתמונה הטכנולוגיה הלבישה. היא משלבת יכולות של מעצבי מוצר מבריקים עם אנשי טכנולוגיה, כי אם למוצר לא יהיה סקס אפיל, ממש לא משנה עד כמה הטכנולוגיה תהיה חדשנית.
הדר אביאל, מגישת פינת הטכנולוגיה והחידושים שלנו, מביאה מספר דוגמאות שמראות ששיפור החיים שלכם זה בסך הכל תהליך די פשוט.

OmSignal

עבודה בחדר הכושר, לרובינו הגדול היא מטלה. מאמן אישי מספק מקור רב ערך של מוטיבציה ואחריות, עם הבונוס הנוסף של תכנית אימון מותאמת אישית. הרבה פעמים כשאנחנו כבר מגיעים לחדר הכושר וצריכים עזרה או התייעצות, המאמן עסוק עם מאמנים אחרים או בכלל לא נמצא במקום. כאן נכנס לתמונה המאמן המיוחד של חברת omsignal – הוא שם כשאתם צריכים אותו, ולא רק בחדר הכושר. בנוסף, אתם מקבל תכנית אימון אישית עוד יותר; כי לא רק שהוא הרבה על רמות הכושר השונות, הוא גם מודע לחלוטין כשאתם לא משתדלים מספיק, או להפך – דוחפים חזק מדי.
כל זה באדיבות OmSignal, חברה שעד כה ייצרה מגוון של חולצות ביומטריות, שידעו למדוד את קצב הלב, הנשימה, התנועה, העוצמה, הקלוריות שנשרפו, ומה שנקרא “הגעה לכשלון”, שהיא מדידה של המאמץ הכולל שלכם (דחיפה אחרונה שהיא בלתי אפשרית).החולצה של OmSignal נראית כמו כל חולצת טריקו צמודה רגילה או אפוד, אבל הסיבים המיוחדים מייצרים דאטה שנשלח לטלפון האישי של המשתמש.

גאג'טים
החולצה של OmSignal

BitBite

הרבה אנשים שעושים דיאטה לא יודעים באמת למה הם לא יורדים במשקל ואין להם מעקב אמיתי אחר הרגלי האכילה שלהם. תכירו את BitBite – המכשיר שיעזור לכם לרדת במשקל ולשפר את הרגלי האכילה שלכם. Bitbite הוא המכשיר הפרו-אקטיבי הטכנולוגי הראשון לירידה במשקל, שמפקח ומספק המלצות ותזכורות על אכילה נכונה וירידה במשקל ומטרתו היא לעזור למשתמשים שלו לנהל אורח חיים בריא יותר.
איך זה עובד?
1. המכשיר “מתלבש” על האוזן ומקליט את צלילי האכילה של המשתמש על ידי ניתוח הלעיסה.
2. צלילי האודיו נשלחים לנייד.
3. הטכנולוגיה של bitbite יודעת לנתח מה אכל המשתמש, איפה ומתי.
4. המלצות ופידבקים נשלחים בזמן אמת למכשיר הנייד, ומאפשרים לקהל המשתמשים ליצור שליטה אמיתית על הרגלי האכילה שלכם.

סקטים ממונעים חכמים

ב-Acton יצרו את הגלגיליות האלקטרוניות החכמות הראשונות בעולם, שהן גם המכשיר הקטן והקל ביותר של תחבורה של טכנולוגיה לבישה. צוות של מהנדסים ומעצבים מוכשרים שיודעים לחשוב מחוץ לקופסה שילבו סטייל, טכנולוגיה ובעיקר המון fun. ל-Acton פותחה אפליקציה שמתממשקת עם הגלגיליות ומווסתת ביצועים, מתעדת נתונים, מאפשרת לשתף ומקשרת את המשתמש עם קהילת הרכיבה הגלובלית של Acton. שווה.

CHECKLIGHT

בלהט התחרות, ספורטאים אינם מודעים בדרך כלל לחומרת הפציעה שלהם, אם בכלל הבחינו בקיומה, והסכנה החמורה ביותר קיימת בפציעות ראש. check light של Reebok עוצב ותוכנן כדי למסור את הנתונים הללו, בזמן אמת, למאמן או לספורטאי עצמו, באמצעות חיישנים קטנים ובלתי מורגשים המוצבים בעורפו של הספורטאי.

Reebok CHECKLIGHT

מומלץ לקרוא גם:

איך להתמיד באימון כושר – טיפים

בואו ללמוד על שגרת האימונים של הסלבס המובילים בעולם

    הרשמה לניוזלטר

    !זמן מעולה להרשם לניוזלטר שלנו
    .הישארו מעודכנים בתכנים של כל הערוצים

    עקבו אחרינו

    0 תגובות