סודות הבריאות של משפחת המלוכה הבריטית

שאלה שתמיד מסקרנת את “פשוטי העם” היא איך בני המלוכה מצליחים להישאר בכושר ולשמור על הבריאות והגזרה? הנה כמה עובדות מעניינות שלא ידעתם על הרגלי הבריאות של בני המלוכה.

למלכה אליזבת’ רופא צמוד- גם בטיסה

למלכה אליזבת’ יש רופאים מהמעלה הראשונה. כשמתעוררת בעיה רפואית, לא פחות משלושה רופאים מתייעצים כדי להגיע יחדיו להסכמה על הטיפול הטוב ביותר עבורה. גם כשהמלכה צריכה לטוס, היא לא נשארת בלי השגחה, מלווה אותה רופא מנתח מחיל הים המלכותי.

המלכה אליזבת’

הנסיך פיליפ המנוח הקפיד של שגרת התעמלות יומית  

הנסיך פיליפ המנוח, שנפטר לאחרונה בגיל המופלג 99, שמר לאורך כל חייו על משקל תקין. לדברי החייטים שלו, מבנה גופו כמעט לא השתנה לאורך השנים והוא אפילו הצליח להיכנס למדים שלבש ביום חתונתו עם המלכה אליזבת’ גם 70 שנה אחרי. אז מה הסוד שלו? הנסיך נהג לבצע באופן קבוע תכנית התעמלות הידועה בשם 5BX. התוכנית פותחה כבר בשנת 1956 עבור חיל האוויר הקנדי המלכותי כדי לסייע לחבריה להיכנס לכושר בלי צורך בציוד יקר. התוכנית הפכה לפופולרית גם בקרב הציבור הקנדי. שגרת ההתעמלות של התוכנית לוקחת 11 דקות ביום בלבד והיא מורכבת מחמישה תרגילים בסיסיים. היא מתחילה משתי דקות של מתיחות, דקה של שכיבות סמיכה, כפיפות בטן, מתיחות לגב וגם 6 דקות של ריצה במקום בשילוב של תרגילים נוספים בדרגות קושי עולות.

הנסיך פיליפ

הנסיך צ’ארלס – תומך נלהב של הומאופתיה

הנסיך צ’ארלס משתמש בהומאופתיה שנים רבות. בשנת 2019 הוא הפך לפטרון של הפקולטה להומאופתיה, צעד שעורר ביקורת על ידי ארגונים שונים שטענו שהוא מעודד את הטיפולים מהסוג הזה למרות שאין הוכחה מדעית ליעילות הטיפול בהומאופתיה.

Frederic Legrand – COMEO / Shutterstock.com

הנסיכה דיאנה- נהגה לבצע בקביעות טיפולים אלטרנטיביים 

גם הנסיכה המנוחה דיאנה הייתה תומכת נלהבת של טיפולים אלטרנטיביים. היא נהגה לבצע בקביעות דיקור סיני וכוסות רוח. היא גם נהגה לתלות פתקיות על המראה עם מסרים חיוביים כדי לרומם את עצמה ולתת לעצמה מוטיבציה.

Editorial credit: mark reinstein / Shutterstock.com

מייגן מרגל – מעריצה של יוגה

מרקל מייגן, אשתו של הנסיך הארי, אוהבת יוגה במיוחד. אמה היא מדריכת יוגה. מייגן עצמה החלה לבצע יוגה בקביעות כבר מגיל 7. השמועה אומרת שהיא אוהבת לעשות יוגה בחושך עם מוזיקת היפ הופ. היא גם נוהגת לבצע מדיטציה פעמיים ביום.

credit: Lorna Roberts / Shutterstock.com

סודות בית המלוכה בערוץ החיים הטובים | yes 31 , hot 37

עקבו אחרי ערוץ החיים הטובים

0 תגובות

עוד תוכן

אולי יעניין אותך גם: