האם אפשר להתעשר מביטקוין? כל מה שאתם צריכים לדעת

ודאי שמעת את המילה ביטקוין לפחות פעם אחת בחיים. ואם הגעת לכתבה הזו, כנראה שהמטבע המיוחד הזה מסקרן אותך מאוד או שאתה פשוט רוצה להתעשר… כי הרי זו הכותרת.

אבל לפני שנדבר על האם אפשר להתעשר מביטקוין כדאי שנדבר קודם על מה זה בכלל ביטקוין.

ערוץ החיים הטובים כאן כדי לספר לך על המטבע ייחודי שכולם מכירים אבל לא באמת יודעים עליו כלום, שיכול להפוך את החיים שלך לחיים טובים במיוחד אך באותה מידה, להסתכן בהורדת כמה שנים מהחיים – הביטקוין.

אז מהו ביטקוין?

כמו השקל, הדולר או היורו, ביטקוין הוא מטבע. המיוחד בו שהוא מטבע דיגיטלי,  או יותר נכון, המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון. נשמע כמו סינית? אל דאגה. אנחנו כאן לספר את כל מה שכדאי לך לדעת עליו.

הכוונה במטבע מבוזר היא שאף גוף לא שולט עליו. לא הבנק המרכזי, לא הממשלה ולא שום גוף חיצוני אחר.

מטבע הביטקוין, קרדיט: שאטר סטוק

אז מי בכל זאת שולט עליו? אתם. אם תתחילו להשתמש בביטקוין.

הביטקוין מסתמך על שרשרת בלוקים המכונה בלוקצ'יין. כל בלוק מכיל רישומים חשבוניים על העברות ביטקוין. "מחברת הרישומים" שיתופית ומונעת מהכוח של המשתמשים.

מה אפשר לעשות עם ביטקוין בזכות הבלוקצ'יין?

תוכלו לשלוח מטבעות מאחד לשני רק בעזרת האינטרנט מבלי להיעזר בבנק או באפליקציות תשלום שונות שמתווכות ביניכם.

תוכלו להתייחס אליו כמזומן ולהשתמש בו מכל מקום ובכל שעה. 

מה עוד מיוחד בחשבון ביטקוין? אף אחד לא יכול לעקל אותו או להקפיא אותו מאחר והוא שלכם בלבד. רק אתם אחראיים עליו.

איך תוכלו להרוויח כסף מביטקוין?

הדרך הראשונה – כריית ביטקוין. אנחנו יודעים שהאסוציאציה הראשונה שעולה לכם היא ללכת לחפש אותו בארצות רחוקות בעומקי הקרקע כמו שמחפשים זהב, אבל בביטקוין, כרייה היא מעט שונה.

כמו את הזהב, צריך להוציא את הביטקוין אל מעל פני הקרקע ופעולה זו מתבצעת באמצעות הכרייה.

כריית הביטקוין מתבצעת על ידי שימוש בכוח חישובי שנדרש ליצירת בלוקים חדשים ויצירת "המחברת השיתופית". בתמורה לכוח החישובי, הרשת מתגמלת את הכורים במטבעות ביטקוין.

כרייה היא עסק תחרותי מאוד, אך גם אתם יכולים להיות כורי ביטקוין בעצמכם אם רק תשתמשו בתוכנה עם חומרה ייעודית לביצוע משימות של עיבוד ואישור עסקאות שתיצור בלוקים חדשים.

הדרך השנייה היא לקנות ביטקוין מחלפני מטבעות או מבורסות בעולם ולקוות שערכו יעלה.

קרדיט: שאטר סטוק

שימו לב שכמו בכל דבר טוב, מסתתר סיכון גדול..

מחיר הביטקוין תנודתי מאוד ואין לדעת מה תהיה תגובת הממשלה כאשר הם יהפכו למטבעות מיינסטרים של ממש.

בנוסף, מאחר והכל מתבצע בדיגיטל, תוכלו להיות חשופים לסיכוני סייבר שגם הם מתפתחים בכל עת. ביטקוין הוא נכס דיגיטלי ובמידה מסוימת, חשוף לפריצה.

חשוב לא לשכוח שכמו הביטקוין, מתפתחים ונולדים מטבעות דיגיטליים נוספים ואם יגיע אחד עם טכנולוגיה עדיפה הוא יכול להשאיר את הביטקוין מאחור.

מאחר וביטקוין אינו בשליטת אף גורם חיצוני, אין דרך ברורה לקבוע מה הוא שווי המטבע ולכן מסחר בביטקוין טומן בחובו סיכון גדול יותר.

אז האם באמת ניתן להתעשר מביטקוין ב2021? 

התשובה היא תמיד אפשר, אבל אפשר גם שלא. תוכלו להרוויח סכומים יפים וגדולים אם תיפתחו לעולם הביטקוין, אך אין מי שמבטיח לכם שלא תאבדו גם סכומים משמעותיים בדרך. כמו שההזדמנות היא גדולה – כך הסיכון הוא גדול.

מה שאנחנו ממליצים הוא, לקחת בחשבון את כל הסיכונים, לדעת הכל על עולם הביטקוין ורק אז להחליט אם להיכנס לזה או לא. אל תתנו לביטקוין לשגע אתכם אם אתם לא בטוחים שאתם יודעים לשגע אותו בחזרה.

עקבו אחרי ערוץ החיים הטובים

0 תגובות